Głęboko wierzymy, że każda kobieta zasługuje na to, by wyglądać i czuć się doskonale, niezależnie od tego kim jest i czym się zajmuje na co dzień. ABACOSUN w Gliwicach powstało z potrzeby kobiecego piękna. Piękna, które jest stałe i niezmienne, niezależnie od okoliczności. Oferujemy pełną gamę luksusowych zabiegów na twarz i ciało, jak również zabiegów pielęgnacyjnych stóp i dłoni. Wiemy, że ile Klientek, tyle potrzeb. Dlatego prowadzimy filozofię indywidualnego podejścia do Klienta – starannie analizując oczekiwania, dbając kompleksowo o urodę i wewnętrzną harmonię.

 

KAŻDY ZABIEG W SALONIE ABACOSUN POPRZEDZONY JEST SKRUPULATNYM WYWIADEM KOSMETYCZNYM I PROFESJONALNĄ DIAGNOZĄ SKÓRY, BY JAK NAJLEPIEJ ZROZUMIEĆ POTRZEBY NASZYCH GOŚCI.

Piękno bez skalpela? To możliwe w ABACOSUN. Nowocześnie wyposażone gabinety z pewnością zaspokoją potrzeby wymagających Klientów.Profesjonalizm doświadczonego personelu i troskliwa opieka sprzyjają kompleksowej regeneracji ciała i zmysłów, zapewniając naszym Klientkom głęboki relaks i odpoczynek od codziennych trosk.

Zobacz pełny cennik